Fotografie Jakuba Jury

Psychologie a psychoterapie

Jakub Jura, Ph.D.


Hypnóza a hypnoterapie, rodinná terapie, párová psyhoterapie a individuální psychoterapie, psychologické poradenstí a psychologická diagnostika, krizová intervence, psychologické internetové poradenství, kurzy komunikačních dovedností, rozvoj osobnostních a profesních kompetencí, psychologie, psycholog.

Jak mě kontaktovat

Objednat se můžete telefonicky nebo e-mailem. V případě objednání se e-mailem bude vhodné, když stručně nastíníte tématiku, s kterou se na mne obracíte. Místo telefonu můžete samozřejmě využít i SKYPE. Před návštěvou je potřeba se objednat. Zrušit objednání je potřeba nejpozději 24 hodin předem. V případě pozdějšího odvolání konzultace účtuji stornopoplatek ve výši 0 až 100 % ceny sezení - dle individuální situace.

Adresa

Jakub Jura, Ph.D.
Vlašimská 2189/4,
Praha 10 – Vinohrady
100 00

Doprava

Ordinace je dobře dopravně dostupná hromadnou dopravou. Metrem ze stanice linky A - Flóra asi 500 m pěšky. Též tramvají buď ze stanice Orionka (10 a 16), nebo ze zastávky Olšanské hřbitovy (5, 10, 11, 16). Nejblíže je to z autobusové zastávky Vlašimská (136 a 175) případně Tolstého (101). Oridinace se nachází ve vilce, na které je velká reklama na lekari-online.cz.


Zvětšit mapu

Vizitka na firmách.cz
Vizitka na google


Stará adresa

Mgr. Jakub Jura
Gorazdova 375/1,
Praha 2 – Nové Mesto
120 00

Doprava

Ordinace je dobře dopravně dostupná hromadnou dopravou. Nejsnáze metrem B do stanice Karlovo náměstí - výstup na Palackého náměstí a ve vestibulu prvním východem doprava označeným Gorazdova ulice. Ordinace se nachází naproti tomuto východu z metra (na rohu Gorazdovy ulice a Palackého náměstí). K ordinaci jezdí též tramvaje číslo 3, 4, 7, 10, 16, 17 a 21 a autobus 176 - zastávka Palackého náměstí náměstí. Zvoňte na zvonek: prostor 42.


(c) Ing. Mgr. Jakub Jura, Praha, 2009 - soukromý psycholog a psychoterapeut působící v Praze.